Голова створеного у середовищі високопосадовців-втікачів у Російську Федерацію «Комітету порятунку України» Володимир Олійник стверджує, що за даними, які він отримав через власні канали в СБУ, президент Петро Порошенко готує втечу до Іспанії. Про це, він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук та на персональному сайті «oleinik.win».

«Отримав інформацію від митників та служби СБУ, що в січні Порошенко відправив до Іспанії два літаки з грошима і художніми цінностями. Оформили вантаж як дипломатичний».
Також, голова КСУ стверджує, що робиться це заздалегідь – задля того, щоб Петру Порошенку було зручно виправдовуватись після своєї втечі. Наразі, за вантажами Порошенка приглядатиме посол України в Іспанії Анатолій Щерба, який є особистим другом Петра Порошенка.

«Посол в Іспанії — друг Петі, якого він призначив у 2016 році. Головна його дипломатична місія — доглянути за будинком Порошенко. Він потім буде всіх переконувати, що втік з України з ручною поклажею».

Нагадаємо, що Володимир Олійник згідно із своєю політичною біографією є професійним рятівником України. У 2001 році, разом з Олександром Морозом, Юлією Тимошенко, Олександром Турчиновим та іншими майбутніми учасниками Майдану 2004 року створив «Форум національного порятунку» України, а під час самого Майдану 2004 займав посаду довіреної особи Віктора Ющенка. Між тим, на вибори 2006 року він йшов як член списку БЮТ, а у 2010 році приєднався до Партії Регіонів.

Print Friendly, PDF & Email