Французька поліція попередила замах на президента Франції Еммануеля Макрона. Шестеро підозрюваних у плануванні нападу були арештовані. Про це передає Bloomberg з посиланням на джерело, яке побажало залишатись неназваним. Причина такої анонімності таємний статус розслідування із попередження замаху. 

На даний момент кількість інформації про підозрюваних та про планований замах дуже обмежена. Відомо лише, що зараз п’ятеро чоловіків та одна жінка віком від 22 до 62 років перебувають під вартою. Попереднє розслідування проводиться паризькою прокуратурою. 

Прес-секретар президента відмовився коментувати цю справу, заявивши, що це справа судової системи. 

Як повідомив прес-центр Міністерства внутрішніх справ, зловмисники мають зв’зки з екстримістськими праворадикальними рухами. «Розслідування проводиться. Необідно визначити правду та точний характер змови. Цим займається слідство, яке тільки но розпочалося», – йдеться у повідомлені прес-служби. 

Це вже не перший раз, коли правоохоронці попереджують напади на президента Макрона. Минулого року праворадикальний активіст був арештований через запланований замах на Макрона перед щорічним парадом 14 липня. Активіст написав у мережі пост про свої наміри купити автомат та вбити президента у День взяття Бастилії. Хтось з відповідальних громадян переслав повідомлення на спеціальний сайт французької поліції. Активіста швидко викрили та затримали. Пізніше були встановлено, що раніше чоловік був засуджений за пропаганду тероризму.

Print Friendly, PDF & Email