Компанія Facebook видалила 115 акаунтів: 30 у Facebook та 85 в Instagram – за підозрою у втручанні у середньострокові вибори до Конгресу, передає Associated Press.

Компанія вдалася до таких заходів після того, як їм поступив сигнал від правоохоронних органів США про підозрілу онлайн-активність у соціальних мережах. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Натаніель Глієр (Nathaniel Gleicher).

Він також зазначив, що пізніше компанія надасть більш докладну інформацію, зокрема про те, чи мають ці сторінки відношення до Російської Федерації або інших третіх держав. Поки що відомо, що сторінки у Facebook  велися здебільшого французькою та російською мовами, а акаунти в Instagram – англійською. Контент був сконцентрований навколо політичних дебатів та знаменитостей. 

Американські технічні компанії активізують зусилля з безпеки та контролю, спрямовані на боротьбу з дезінформацією під час проведення виборів. Чистка сторінок у Facebook лише частина контрзаходів, до яких вдається адміністрація Білого дому, аби уникнути повторення ситуації з президентськими виборами у 2016 році.

Раніше повідомлялося, що Facebook заблокував відеоролик Трампа за расизм. В ролику вартістю від 20 до 80 тисяч доларів мова йшла про каравани біженців. Вони були представлені як злочинці, які загрожують безпеці американців. 

Print Friendly, PDF & Email