Політолог та адвокат Іван Качанівський стверджує що правоохоронці почали розслідувати можливу причетність членів деяких ультраправих організацій до вбивств співробітників МВС на Євромайдані.

Зокрема, розслідування ведеться щодо осіб, належавши до угруповань "Воїни Нарнії" і "Сокіл" (молодіжна організація ВО "Свобода"). Про це він повідомляє у публікації соцмережі Фейсбук. Свій висновок він зробив на підставі трьох судових рішень, посилання на які він додає до своєї публікації:

http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64300118
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64299334
http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/64299364

«Недавні рішення суду Києва, інформації про які не надавалося широкого розголосу свідчать про те, що Генеральна прокуратура України розслідує діяльність керівника і членів" Воїни Нарнії, яких підозрюють у вбивствах військовослужбовців внутрішніх військ і міліції під час стрілянини на Майдані в лютому 2014 року.

Також розслідується їх можлива причетність до захоплення зброї в міліції у Львівській області, а також його доставки та використання проти поліції й внутрішніх військ під час подій на Майдані. Інші судові рішення показують наявність аналогічного розслідування проти лідера і членів організації "Сокіл" - молодіжної філії партії "Свобода". Їх також підозрюють в причетності до вбивства і поранення військовослужбовців внутрішніх військ і правоохоронців під час вбивств на Євромайдані» - повідомляє Іван Качанівський.

Нагадаємо, що особи, яки брали участь у подіях на Євромайдані отримали повну амністію від судового переслідування і покарання за вбивства міліціонерів і солдатів внутрішніх військ під час протистояння 2013-2014 рр. Таким чином їх можливу участь у масових вбивствах не вивчена, попри наявність різних доказів того, що й учасники протесту на Євромайдані та співробітники правоохоронних органів були вбиті або поранені одними й тими ж "снайперами".

Print Friendly, PDF & Email