Редакція інтернет-видання «Страна» знову заявляє про тиск з боку влади. Так у заяві, що була розміщена на сайти видання стверджується про погрози, які надходять співробітникам видання буквально щодня.

Також у заяві йдеться про те що згідно інформації якою начебто володіють у редакції, проти журналістів «Страни» фабрикуються справи щодо їх причетності у підготовці вбивства депутата Антона Геращенка. Також, готується арешт головного редактора видання Ігоря Гужви:

«Протягом останнього тижня значно посилився тиск на інтернет-газету «Страна». Буквально щодня на адресу нашого видання і журналістів надходять погрози по всіх можливих каналах комунікацій. Одночасно, за даними «Страни», в СБУ активізували роботу над фабрикацією кримінальної справи, за якою готують арешт головного редактора видання. Крім того, ряд сайтів, близьких до чинної влади, почали розміщення фейкових матеріалів про вид «Страна» з абсурдним набором звинувачень. Наприклад, журналістів нашого видання звинувачують навіть в підготовці замаху на нардепа Антона Геращенка. Є інформація, що готуються і нові вкидання на основі настільки ж безглуздих фейків. «Страна» вважає всі ці дії частиною кампанії влади по боротьбі з нашим виданням.
Журналісти «Страни» також вважають, що причиною для цього тиску є антикорупційні розслідування щодо вищих щаблів влади:

«Звертає на себе увагу той факт, що черговий виток провокацій пішов незабаром після публікації чергового розслідування «Страна» про корупцію у вищих ешелонах влади, а також напередодні підготовки нових статей на цю тему. «Страна» вимагає від влади припинити тиск на наше видання і забезпечити гарантоване Конституцією право на свободу слова.

Журналісти видання також повідомляють що копії звернення надіслані до міжнародних правозахисних організацій та до дипломатичних представництв країн «великої сімки» в Україні.

Print Friendly, PDF & Email