Два тижні тому політолог міжнародник Андрій Бузаров прогнозував загострення ситуації в Азовському морі. В ефірі телеканалу «Наш» Бузаров заявив, що очікує певного поворотного моменту, який перетворить Азовське море на чергову гарячу точку у відносинах Україна-Росія.

«Окрім Криму та Донбаса ми побачимо, що Азовське море, яке пов’язане через Керченську протоку з Чорним морем буде точкою кипіння та напруги, ми як завгодно можемо це назвати, з огляду на складність на неминучість погіршення відносин між Російською Федерацією та Україною. Тому буде ще дуже багато провокацій, я не виключаю провокації військового характеру навколо та в Азовському морі, в Керченській протоці», – заявив тоді Бузаров.

В своїй статті для ЕкономістUA експерт також пише можливі наслідки інциденту, що стався 25 листопада в районі Керченської протоки, та аналізує реакцію українських політичних кіл. Бузаров згадує, що кандидат в президенти Роман Безсмертний кілька тижнів тому зазначав, що Азов стане третьою точкою у війні між Україною та Росією. Останні події в Азовському морі Безсмертний пов’язує з планом Москви на відродження Малоросії за рахунок Миколаївської та Херсонської областей. 

Крім того Бузаров приводить слова Юрія Бойко, кандидата від «Опозиційної платформи – За життя», який стверджує, що введення воєнного стану на даному етапі є безглуздим, а Петро Порошенко переслідує лише одну ціль: завадити проведенню президентських виборів в березні 2019 року. 

Ефір телеканалу «Наш» за участі Андрія Бузарова Ви можете переглянути за посиланням.

Print Friendly, PDF & Email