Сергій Торбін, який підозрюється в замаху на Катерину Гандзюк, що відбулося 31 липня, може бути засудженийдо найвищої міри покарання.

Зловмисник облив Катерину кислотою, в результаті чого Гандзюк отримала понад 35% опіків тіла. У лікарні Гандзюк провела кілька місяців, але краще їй так і не стало. Тепер підозрюваному загрожує довічне ув'язнення, про що повідомив народний депутат Антон Геращенко.

У вбивстві Катерини Гандзюк підозрюється Сергій Торбін, який вже з літа перебуває під вартою. Тепер, у зв'язку зі смертю активістки, йому загрожує довічне ув'язнення. Про це висловився Антон Геращенко - народний депутат.

«Після трагічної загибелі Катерини Гандзюк я звертаюся до підозрюваного у вбивстві Каті Сергію торбину: іншого вироку, крім як довічного ув'язнення тобі, покидьку, не світить!» - заявив Геращенко.

Торбіну, правда, можуть пом'якшити вирок, якщо він повідомить ім'я замовника вбивства. Тоді він отримає «років 10-15». Але поки що Торбін мовчить.

Як повідомлялося раніше, Якщо справу про вбивство Катерини Гандзюк буле передано до суду без доказів замовності, то замовників неможливо буде притягнути до відповідальності. Про це розповіла адвокат Гандзюк Євгенія Закревська.

«Я хочу наголосити, що станом принаймні на вчора, цим виконавцям не було змінено підозру і не було додано ознаку замовності. Другий момент: якщо справу по виконавцях передадуть в суд, то з чого і де будуть брати докази, яким чином використають ці докази в провадженні СБУ, яка шукає замовників», — зауважила Закревська.

Раніше адвокат направляла клопотання до прокуратури Херсонщини та Генпрокуратури про об’єднання справ проти замовників та виконавців. Прокуратура Херсонщини клопотання відхилила, Генеральна прокуратура відповіді поки не надала.

Print Friendly, PDF & Email