Саміт перших леді та джентльменів, ініційований Оленою Зеленською, показав, що Україні вдалося направити м’яку силу в дипломатію.

За п’ять місяців війни Україна досягла настільки великої підтримки з боку демократичного світу, що Росія не зможе нічого протиставити цьому. Про це заявив український президент Володимир Зеленський у ході відеозвернення в суботу, 23 липня.

Глава держави висловив упевненість, що Київ отримає озброєння, за допомогою якого вдасться захистити міста від ракетних ударів загарбників.

«Настане день, коли ракети втратять для окупантів сенс. Зараз вдається збивати частину ракет. Мета — збивати кожну. І ми робитимемо все необхідне, щоб все ж таки отримати сучасні та ефективні системи протиповітряної оборони. Наша ціль», — сказав глава держави.

При цьому він згадав про Другий саміт перших леді та джентльменів, який проходить у Києві, та його значення.

«Ініціатива першої леді України за два роки фактично стала традиційним форматом — унікальним для світової спільноти. Усі визнають потенціал м’якої сили. Але тільки Україні вдалося спрямувати її незламність, її потенціал у конкретну дипломатичну практику», — наголосив Зеленський.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email