Під Кабінетом Міністрів проходить акція на підтримку створення та реалізації більш збалансованої державної кліматичної політики. Таким чином Україна приєдналася до руху, який вже кілька місяців панує по всій Європі.

Школярі та студенти пропускають по п’ятницях навчання, щоб виходити на акції та марші на підтримку дії урядів їхніх країн проти змін клімату. Такі масові демонстрації вже проходять в Бельгії, Німеччині та Швейцарії.

Сьогодні своє небайдуже ставлення до долі планети вирішила продемонструвати і українська молодь, зібравшись під будівлею Кабінету Міністрів з плакатами, що закликають захистити майбутнє планети. На вулиці можна побачити написи як англійською «Make my planet great again» i «Do not burn my future», «Make love not CO2», так і українською «Дій за клімат», «У нас немає планети Б» та «Захищали, что любиш». Також чутно злагоджене скандування гасел: «Ми майбутнє, дайте нам шанс».

Нагадаємо, що в Німеччині дану ініціативу підтримала канцлер Ангела Меркель.  «Я підтримую те, що школярки і школярі виходять на вулиці заради захисту клімату і борються за це, — заявила Меркель. – Наших цілей в справі захисту клімату можна досягти тільки тоді, коли ми маємо підтримку в суспільстві».

Print Friendly, PDF & Email