Народний депутат, колишній сотник Майдану та один з організаторів блокування на Донбасі із групою однодумців вдерся до номера журналіста Андрія Дзіндзі з автоматом Калашникова та погрозами. Про це повідомив сам Дзіндзя, супроводжуючи свою заяву відео, що було зняте на мобільний телефон.

Погрози стосувались звинувачень блокувальників у кришуванні транспортних потоків, що останнім часом активно озвучуються різними ЗМІ, в тому числі й «Дорожній Контроль» Андрія Дзіндзі. Також, народний депутат обурився попереднім повідомленням Дзінзді у соціальній мережі Facebook, у якому той звинуватив політика у використанні автомобіля дорогої марки:

«У мене 2 запитання до Володьки, чому немає цієї машини у декларації та чому прикрив номерний знак постороннім предметом? ТАК АНУ СКИНУЛИСЬ БАБЛОМ НА КАРТОЧКУ !!! БО ВОЛОДІ ДОРОГО ЗАПРАВЛЯТИ ТАЧКУ ТА ЖИТИ У ГОТЕЛІ».

На запитання журналіста, чому Парасюк приніс із собою зброю, і чи є в цьому персональна погроза, Парасюк відповів, що прийшов у гості, а чохол від Калашникова загубив і якраз йде на його пошуки.

Print Friendly, PDF & Email