Народному депутату Олегу Ляшку анулювали візу США. Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook. «Тільки що мені анулювали 10-річну американську візу, яку я отримав перед Новим роком», — поскаржився депутат на рішення міграційних служб США.

«Я пов’язую це безпрецедентне рішення з нашою вимогою до США виконати свої зобов’язання перед Україною за Будапештським меморандумом, інакше Україна буде змушена відновлювати ядерну зброю, щоб захистити себе. Підозрюю, що моя позиція категоричного неприйняття нового Меморандуму з МВФ, який консервує статус України як сировинної колонії, також вплинула на рішення скасувати візу».

Можливо, в цьому сенсі пан Ляшко має рацію. США взагалі не люблять коли до них застосовують мову погроз, тим паче коли справа доходить до питання про ядерну зброю.

Натомість депутат Олег Ляшко переконаний, що рано чи пізно приїде в США — коли стане президентом України: «Гуд бай, Америка! Приїду туди, коли українці оберуть мене своїм Президентом. А поки замість США буду їздити до наших людей, яким треба робота і гідне життя».

Print Friendly, PDF & Email