У центрі Києва група радикалів, яка називає себе «ветерани східного фронту», анонсувала початок масових акцій протесту проти влади. Отже, Майдан-3 має розпочатись 20 лютого, про це повідомив лідер радикального угруповання «Наждак» Микола Дульський: «Коаліція створена партіями з нульовим рейтингом, і вона незаконна. Плюс нинішній уряд найогидніший за всю історію України. Якщо влада не піде 20-го на перевибори, будуть рішучі дії».

До рішучих дій радикалів підштовхнули зіткнення, що стались між учасниками блокади Донбасу і спецназом МВС України. «Органи влади демонструють повну бездіяльність у протидії сепаратизму, окупантам і захисту національних інтересів. Громадські активісти та ветерани війни на сході України взяли на себе відповідальність і заблокували торгівлю з окупантами. І сьогодні органи влади, як і злочинна влада Януковича, організовують провокації. Бійки, тітушки, менти — криваві провокації проти народу України, який просто захищає свої конституційні права».

Організатори майбутніх протестів закликають всіх однодумців приєднатися до масових акцій, які пройдуть тут, в центрі Києва. Нагадаємо, ще під час блокади нардеп Володимир Парасюк погрожував у випадку її розгону навіть партизанською війною та закликав до використання проти поліції вогнепальної зброї.

«Якщо проти ветеранів АТО, волонтерів, активістів буде застосована сила і відбуватися спроби деблокувати шляху, це буде початком кінця. Кінця шоколодано-олігархічної імперії. Це викличе набагато більше сильну протидію, ніж у 2013 році, коли силою розігнали студентів. До всіх, хто на блокаді: дорогі побратими, у вас є офіційно зареєстрована зброя, і ви маєте повне право його застосовувати в разі загрози вашому житті. Ви пройшли ДАП, Іловайськ і Дебальцеве. Вам вже нічого боятися. Прошу регулярні підрозділи ЗСУ і добробатів в міру можливості підтримати побратимів ».

Цікаво, але сам Парасюк так і не взяв участі у зіткненнях. Він ретирувався із зони блокади за день до її розгону, попередньо вдаривши поліцейського під час перевірки на одному з блокпостів.

Print Friendly, PDF & Email