Російський патруль затримав генерального директора Запорізького АЕС Ігоря Мурашова дорогою від станції до Енергодару. Про це заявив президент Енергоатому Петро Котін на своєму Telegram-каналі у суботу, 1 жовтня.

У повідомленні йдеться, що окупанти зупинили автомобіль гендиректора, а його самого силоміць затримали і із зав'язаними очима відвезли у невідомому напрямку. Наразі інформація про місцезнаходження Ігоря Мурашова відсутня.

"Генеральний директор ЗАЕС є ліцензованою особою - він несе головну та виняткову відповідальність за ядерну та радіаційну безпеку Запорізької АЕС. Його затримання створює небезпеку експлуатації найбільшої в Європі атомної електростанції", - зазначив Котін.

Президент Енергоатому закликав негайно звільнити Мурашова та повернути його до виконання служби на АЕС.

"Особливо звертаюся до генерального директора МАГАТЕ Рафаеля Гроссі, керівника ВАТ АЕС Тома Мітчелла із закликом задіяти всі можливі заходи щодо термінового звільнення Ігоря Мурашова з полону російських окупантів та повернення його до виконання посадових обов'язків", - додав Котін.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email