Глави МЗС Литви, Латвії та Естонії опублікували у своїх блогах Twitter повідомлення з однаковим текстом на підтримку якнайшвидшого вступу України до НАТО.

Глави МЗС країн Балтії та міністр закордонних справ Канади заявили, що їхні держави виступають за якнайшвидше приєднання України до Північноатлантичного альянсу.

Так, глава МЗС Литви Габріеліус Ландсбергіс, глава МЗС Латвії Едгарс Рінкевичс та глава МЗС Естонії Урмас Рейнсалу опублікували у своїх блогах Twitter повідомлення з однаковим текстом на підтримку якнайшвидшого вступу України до НАТО.

На прес-конференції з держсекретарем США Ентоні Блінкеном міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі також висловилася за членство України в Північноатлантичному Альянсі.

"Як я вже говорила, ми вважаємо, що Україна має бути членом НАТО. Таку позицію ми відстоюємо вже понад десять років. І ми віримо в політику "відкритих дверей", - заявила глава МЗС Канади.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email