Іранські дрони показали себе на полі бою гірше, ніж очікувалося. Про це у п'ятницю, 30 вересня, заявили у Пентагоні, пише CNN.

"Ми вже володіємо інформацією про те, що БПЛА, передані російській армії з Ірану, отримали численні відмови на полі бою в Україні", - наголосила заступник міністра оборони США Саша Бейкер.

На її думку, ці безпілотники не дають Росії суттєвого технологічного посилення у війні проти України.

Іранські дрони-камікадзе призначені для ураження стаціонарних цілей на дальній відстані. Наводяться вони супутниковими координатами і злітають зі спеціальної пускової платформи. Боєголовка знаходиться у носовій частині БПЛА. Швидкість 120-180 км/год дозволяє атакувати іранські дрони зі стрілецької зброї. А політ на низькій висоті з двигуном, що шумить, розкриває ціль не лише для радарів, а й для бійців під час спостереження.

Раніше російські війська атакували сімома дронами-камікадзе Shahed-136 південь України. П'ять із них вдалося збити українським військовим.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email