Російські окупанти поступово відступають на півдні України, заявила у п’ятницю, 23 вересня, керівник об’єднаного прес-центру Сил оборони Оперативного командування Південь Наталія Гуменюк.

«Бої йдуть запеклі, на півдні у нас досить спекотно, незважаючи на те, що погода трохи стала прохолоднішою. ​​Вогонь йде і з одного боку, і з іншого. Але ворог все-таки поступається, поступово-поступово території ми закріплюємо за собою. І це його напружує, відповідно, обстріли стають то більшими, то меншими залежно від того, яку кількість боєкомплекту ми вразили за ніч», — сказала вона.

За її словами, істотних збитків силам окупантів вдалося завдати за минулу добу.

«У нас є досить суттєві влучення за минулу добу — це і пункти управління, і командні пункти, і райони зосередження техніки та озброєння, і людей, але ми не бачимо ще результатів, бо вони дорозслідуються. Зрозуміло, що на окупованій території важче підрахувати такі результати. Але дуже вдячні місцевому населенню, дуже вдячні руху спротиву — вони нам у цьому допомагають і впевнені, що до вечора звіт буде досить сильним», — розповіла Гуменюк.

Крім того, вона прокоментувала псевдореферендум окупантів, що почався сьогодні, і мобілізацію.

«Мобілізація їм потрібна для того, щоб хоч якусь діяльність продемонструвати, зокрема, і військово-політичному керівництву країни-агресора, тому що вони не бачать взагалі про себе турботи, вони не бачать для себе логістики, вони не бачать, що вони там комусь потрібні — я говорю про підрозділи, які зараз перебувають на передовій на півдні з того боку… Мобілізація та референдум — це просто чергова маніпуляція, якими вони зображують свою діяльність, більше нічого», — сказала Гуменюк.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email