Російські сили на війні проти України, і досі, страждають від проблем з бойовим духом та дисципліною. Крім виснаження внаслідок боїв і великих втрат, невдоволення військових викликають проблеми з оплатою, йдеться у щоденному звіті британської військової розвідки у Twitter Міноборони Великої Британії 4 вересня.

У російській армії дохід військовослужбовців складається із скромного основного окладу, до якого додається складний набір премій та надбавок. В Україні військові зіткнулися з невиплатою великих премій за участь у боях, повідомляє британська розвідка.

«Ймовірно, це пов’язано з неефективною військовою бюрократією, незвичайним правовим статусом «спеціальної військової операції» і, як мінімум, у деяких випадках, з корупцією серед командирів», — йдеться у повідомленні.

Командування російської армії не справляється із забезпеченням базових потреб військовослужбовців, спрямованих в Україну. Йдеться про необхідну форму, озброєння та пайки, не кажучи про оплату. Це швидше за все негативно впливає на моральний стан російських військових, сказано в доповіді.

Раніше британська розвідка повідомляла, що у російській армії висміюють міністра оборони Сергія Шойгу, який не має військової освіти та досвіду. За даними британців, Шойгу усунено від реального керівництва військами в Україні.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email