Найближчої п’ятниці, 12 серпня, в Києві відбудеться зустріч між представниками банківського сектору та бізнесу України, на якій обговорюватимуть заходи підтримки бізнесу в умовах війни, спецпрограми Кабміну з розвитку економіки, а також реалізацію закону про інвестиційних нянь.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомила народний депутат від «Слуги народу», член Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Ольга Василевська-Смаглюк.

«Левова частка звернень бізнесу до мене стосується видачі пільгових кредитів 5-7-9% та участі в спеціальних програмах уряду для розвитку економіки. Задля підтримки бізнесу, налагодження конструктивного діалогу з банками й урядом та реалізації закону про інвестиційних нянь у цю п’ятницю проводжу зустріч між банками та бізнесом», — заявила вона.

Депутат зазначила, що семінар проходитиме за такою програмою:

1. Вітальне слово від народного депутата України.
2. Роз’яснення від представників Фонду розвитку підприємництва щодо ключових аспектів програми «Доступні кредити 5-7-9%».
3.Виступи банків-учасників програми щодо особливостей і переваг кредитування в їхніх банках.
4. Блок питання-відповіді.
5. Виступи представників Міністерства економіки України, Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо грантів для бізнесу.
6. Блок питання-відповіді.

Регламент заходу становитиме 2 години.

Василевська-Смаглюк зазначила, що для дотримання протоколів безпеки до участі в заході будуть допускатися тільки представники бізнесу, які попередньо зареєструвалися та при вході нададуть копію свідоцтва про реєстрацію підприємства та зможуть показати оригінал паспорта громадянина України.

«Про час і місце проведення заходу після заповнення реєстраційної форми вас повідомлять додатково. Зала проведення заходу розрахована на 100 посадкових місць. Перевага в участі надається підприємствам Київщини», — повідомила вона.

Print Friendly, PDF & Email