Росія не зважатиме на слова і занепокоєння, потрібні рішучіші дії, наголошує глава держави.

Світова спільнота має швидше реагувати на обстріли та мінування російськими окупантами Запорізької атомної електростанції. З такою заявою виступив президент України Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення у понеділок, 8 серпня.

За його словами, Київ активно інформує партнерів про те, що відбувається на ЗАЕС, і вже є перші реакції. Однак, акцентує глава держави, дії у відповідь треба прискорити.

«Росія не звертатиме уваги на слова та занепокоєння. Потрібні нові санкції проти держави-терориста та всієї російської атомної галузі за створення загроз ядерної катастрофи. Світ не повинен забувати про Чорнобиль і пам’ятати, що Запорізька АЕС — найбільша в Європі», — сказав Зеленський.

Він нагадав, що Чорнобильська катастрофа — це вибух в одному реакторі, тоді як на ЗАЕС — шість енергоблоків.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію в боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email