Вчора, 18 лютого, відбулося офіційне відкриття українських стендів на продуктовій виставці у Дубаї за участі в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, а також Посла України в Арабських Еміратах – Юрія Полуреза. Відкриття українських експозицій відвідали власники та службовці супер- та гіпермаркетів, виробники, імпортери, експортери, дистриб'ютори продуктів і напоїв, ресторатори (в тому числі – ресторанів швидкого харчування) з безлічі країн світу.

Відвідавши стенд Ukrainian Business Hub, Ольга Трофімцева поділилася своїми першими враженнями та очікуваннями від виставки. Деталі – у ексклюзивному відео-інтерв’ю, яке вже зовсім незабаром буде розміщене на ютуб-каналі Selector Channel. 

Як повідомив керівник проекту «Ukrainian Business Hub in GCC» Святослав Дубина, за останні роки кількість українських компаній на виставці помітно збільшилася: у минулому році їх було 34, а цьогоріч – понад 60. Це свідчить про збільшення зацікавленості українських виробників у розвитку на ринку Близького Сходу. Разом з тим українські підприємці все більше розуміють важливість участі у подібних заходах.

Стенд Ukrainian Business Hub представляють 16 українських компаній з продукцією різних груп товарів. Серед них: компанія «Еконія», яка займається виробництвом та дистрибуцією питної води і дитячого харчування, ТМ «Домашнє Свято» кондитерської продукції, що входить в групу компаній PetRus, компанія «Фенікс Інвест Трейд», що спеціалізується на обсмажуванні кави з різних регіонів світу, кондитерська фабрика «Житомирські ласощі», що спеціалізується на виготовленні цукерок, вафель і шоколадних батончиків, а також компанія «Лекхім» з торговою маркою мінеральної води «Enjoy». Більш детально про усіх учасників – у нашому відео сцец-репортажі.

Однозначно, учасники виставки «Gulfood» вбачають значні перспективи розвитку на  Арабському ринку, адже він є досить великим і платоспроможним. Аналізуючи відгуки потенційних покупців з регіону, можна сказати, що їх цікавить високоякісна продукція: вода, злаки, дитяче харчування, молочні продукти і солодощі. Араби виявляють величезний інтерес до України, вони готові працювати з нашими виробниками. Важливим питанням, над яким варто продуктивно продовжувати працювати – це створення цінності бренду «Україна» на міжнародному ринку. Саме це і є пріоритетним завданням проекту «Ukrainian Business Hub in GCC», який створює ексклюзивні преференції і гарантію успішної роботи на ринку Близького Сходу.

Важливо відзначити, що на виставці присутні представники не тільки з країн GCC-регіону, а й Африки, Південно-Східної Азії, які теж зацікавлені у співпраці з Україною.
Print Friendly, PDF & Email