Ситуація на Луганщині важка, але контрольована, бої тривають у районах Білогорівки та Верхньокам’янки. Про це 22 липня повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

ЗСУ тримають лінію оборони і не дають ворогові просуватися. Українські артилеристи знищили багато складів у тилу ворога.

За словами Гайдая, росіяни все частіше кидають в атаки підрозділи приватних військових кампаній, тому що їхня армія зазнала величезних втрат. Також в окупантів проблеми із підвезенням боєкомплектів.

У Білогорівці та Верхньокам’янці ще залишаються мирні жителі, проте евакуювати їх поки що неможливо.

На окупованих територіях Луганщини росіяни активно готуються до «референдуму» та агітують обіцянками налагодити інфраструктуру протягом тижня-двох, що неможливо, наголосив голова ОВА.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email