Габек звинуватив РФ у використанні газового важеля. Відновлення поставок Північним потоком, на його думку, не слід розглядати як ознаку надійності. Запуск Північного потоку-2 віце-канцлер ФРН категорично не підтримує.

Відновлення постачання газу Північним потоком не слід розглядати як ознаку надійності Росії, вважає міністр економіки і віце-канцлер Німеччини Роберт Габек. Як пояснив він в ефірі німецького телеканалу ZDF ввечері 21 липня, президент РФ Володимир Путін уже неодноразово використовував газові постачання у своїх стратегічних цілях, аби розколоти Німеччину та Європу.

«Нам слід визнати, що Путін задіє цей газовий важіль проти нас», — наголосив Габек і додав, що через це Німеччині слід використовувати газ економно та продовжувати шукати альтернативи. Він також закликав європейські країни Європи до солідарності в енергетичній політиці. Пояснення Москви з приводу турбіни для газогону, через яку скоротили постачання, міністр назвав надуманими.

Габек — проти введення в експлуатацію Північного потоку-2

Ідею щодо введення в експлуатацію Пінвічного потоку-2 Габек категорично відкинув. Він упевнений, що цей крок лише посилив би залежність від російського газу, а Путін досяг би своєї мети щодо порушення санкцій за розв’язану ним війну в Україні. «Це означало би підняття білого прапора в Німеччині та Європі. Цього ми не повинні робити в жодному разі», — наголосив німецький політик.

Габек також вказав на згуртованість Німеччини, попри високі ціни на енергоносії та інфляцію. «Путін ще дізнається, наскільки ми сильні», — додав він.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email