Найближчі тижні можуть стати переломними на фронті, а від того, як розвиватимуться події до кінця літа, залежатиме майбутнє війни.

Контрнаступ ЗСУ швидше за все відбудеться у серпні. До цього Україні потрібно отримати всю заплановану бронетехніку та провести злагодження своїх сил. Про це йдеться у матеріалі Forbes.

Зазначається, що найближчі тижні можуть стати переломними на фронті, а від того, як розвиватимуться події у липні — серпні, залежатиме майбутнє війни.

На відміну від українських позицій, які після відступу з Лисичанська мають широкі фланги та відкритий тил, російські війська мають багато вразливих місць.

Так, на правому березі Дніпра, в Херсонській області перебувають близько 15 000 російських солдатів, забезпечення яких тримається на двох мостах (Антонівський та Антонівський залізничний) та греблі Каховської ГЕС.

Знищення переправ через Дніпро суттєво ускладнює подальше можливий просування ЗСУ на правий берег, тому, швидше за все, командування Збройних сил вибере тактику вогневого впливу на ці мости.

—————————————————————————————————————————————————————————-

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

—————————————————————————————————————————————————————————-

Print Friendly, PDF & Email