У Бахмуті, що на Донеччині, народний депутат України побив поліцейського при виконанні. За словами працівників поліції, під час перевірки автомобіля в якому знаходилось вісім людей у військовій формі, що належали до учасників блокади залізничного переїзду в Бахмуті, депутат почав перешкоджати здійсненню перевірки.
Під час конфлікту депутат висловлювався нецензурною лайкою, висловлював погрози фізичної розправи в бік поліцейських, які виконували свої обов’язки, і висловлював наміри відібрати у них зброю, в разі здійснення перевірок зазначеного автомобіля на інших блокпостах. Потім дав вказівку водієві покинути територію блокпоста і вдарив співробітника поліції в область тулуба.

Даний факт зареєстрований в Єдиний журнал обліку заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, проводиться перевірка. Наразі співробітник Бахмутського ОП, який отримав тілесні ушкодження, знаходиться в лікарні.

Пізніше, народний депутат Олег Ляшко на своїй сторінці в Facebook повідомив про особу депутата-правопорушника. Ним виявився Володимир Парасюк. Сам Володимир Парасюк спростовує дану інформацію, в коментарі під публікацією Олега Ляшка, в якій стверджує що нікого не бив.

Print Friendly, PDF & Email