Офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова прокоментувала появу нових відеоматеріалів із зображенням підозрюваних в причетності до справи Скрипаль росіян. Вона вважає їх спробою британської влади відвернути увагу від Brexit, передає інформаційне агентство ТАСС.

«Насолодилася трьома короткометражними документальними фільмами про міську інфраструктуру Солсбері і двома фотографіями невигадливої пластикової продукції. Нові «свідоцтва» невідомо чого, надані світовій громадськості підставною конторою Bellingcat і її російським дзеркалом, шокують. Я вже не ставлю риторичних запитань. Я стверджую - так, ось так примітивно уряд пані Мей перебиває порядок денний з Brexit і обговорення власної відставки. Занадто банально? Ну, як вміють», – написала Захарова.

Нагадаємо, що сьогодні британські правоохоронні органи оприлюднили нові докази у справі Скрипалів, яких було отруєно речовиною «Новачок» 4 березня у місті Солсбері, Великобританія.  Поліція розповсюдила три відео з вуличних камер спостереження та фото флакону від парфумів, в якому містилася отруйна речовина.

Print Friendly, PDF & Email