Британська поліція опублікувала в четвер три нові відеоролики за участю двох росіян, «Олександра Петрова» та «Руслана Боширова», яких підозрюють в отруєнні колишнього офіцера ГРУ Сергія Скрипаля та його доньки Юлії в Солсбері в березні цього року. Про це повідомляє Голос Америки з посиланням на Твіттер служби поліції Лондона. 

На всіх записах з камер вуличного спостереження в британському Солсбері датованих 4 березня 2018 року, оприлюднених контртерористичною поліцією, можна побачити двох підозрюваних в отруєнні Скрипалів. 

Крім відеороликів поліція опублікувала фотографії трьох білих пластмасових деталей, з яких складався флакон з отруйною речовиною всередині.

Нагадаємо, що правоохоронці припускають, що Скрипалів намагалися вбити за допомогою нервово-паралітичної отрути типу «Новачок». У червні житель сусіднього з Солсбері міста Еймсбері, Чарлі Роулі виявив на вулиці флакон з-під парфумів Nina Ricci, в якому, насправді, містилися залишки «Новачка». Роулі подарував флакон своїй подрузі Дон Стерджесс, яка згодом померла в лікарні від отруєння нервово-паралітичною отрутою.

Зараз поліція намагається з’ясувати, де протягом майже чотирьох місяців після замаху на Скрипалів знаходився флакон з-під духів Nina Ricci.  Припускається, що російські агенти викинули флакон 4 березня в Солсбері, а Чарлі Роулі знайшов його в Еймсбері тільки 27 червня. Скотланд-Ярд попросив можливих свідків повідомити про всі відомі деталі, які допоможуть слідству вирішити цю справу.

Нагадаємо, що 4 березня в британському Солсбері на колишнього агента ГРУ Сергія Скрипаля та його доньку Юлію було скоєно замах з використанням нервово-паралітичної речовини «Новачок». Обидві жертви нападу були отруєні в торговому центрі Maltings, пізніше їх знайшли на лавці вже непритомними. 

Print Friendly, PDF & Email