Мустафа Найєм знову збирає Майдан. Цього разу через Насірова. Про це, як і минулого разу депутат та любитель афганських сценаріїв в Україні збиратиме його через Насірова. Як завжди, звернувшись до аудиторії через Фейсбук. У публікації, що протягом години була переопіблікована більше ніж тисячею користувачів.

«Любий чиновнику, якщо ти посміхаючись крадеш та гвалтуєш країну, впевнений, що в потрібний момент за тебе заступиться президент, міністр або генпрокурор, ти повинен знати, що ти просто лох. Тебе кинуть, а відповідати все одно доведеться» — звертається депутат до більш спритних у боротьбі за державні посади колег та соратників по Майдану.
Також він стверджує що не має бажання тиснути на суд та вимагає від суддів справедливого рішення. Але яке рішення є справедливим Мустафа Найєм напевно знає заздалегідь, ще до початку судових слухань. Отже він закликає «небайдужих» безпосередньо взяти участь у просуванні такої позиції «Лайки і коменти справі не допоможуть. Залиш їх собі. Країні важлива ваша особиста присутність».

Але головне, депутат закінчує публікацією повторенням фрази, що увійшла в історію – про чай та теплі речі:
«P.S. Ну і ви ж пам’ятаєте, там прохолодно, одягайтеся тепліше. А з чаєм самі розберетеся, вже дорослі».

Print Friendly, PDF & Email