Губернатор Сумщини Микола Клочко різко висловився щодо блокади транспортного сполучення з РФ та попередив, що не Сумщина допустить дестабілізації ані під гаслами «блокади» ані  будь якими іншими гаслами. Про це йдеться у його авторській статті, що сьогодні була опублікована на регіональному сайті sumynews.com.

«В ніч на 5 березня групою прибулих з інших регіонів осіб під керівництвом народних депутатів України було здійснено спробу перекрити залізничне сполучення в районі міста Конотоп Сумської області. Не маю сумніву: якби ця акція вдалася, головним її результатом було би створення загрози дестабілізації в області, появи в Україні ще одного джерела суспільної нестабільності, провокування внутрішнього громадського протистояння» - йдеться в статті.

Губернатор також підкреслює, що протистояння всередині країни, однозначно грає на руку ворогам української держави.
«Завдяки відповідальній і патріотичній позиції громади Конотопу, правоохоронців, місцевих органів влади, вдалося упередити будь-які негативні наслідки від цієї акції». – звітує губернатор. Також він дякує працівникам поліції Сумщини, які забезпечили громадський порядок, дотримання прав і свобод громадян та не допустили загострення ситуації.

«Звертаюся до всіх учасників так званого «блокування». Ми, громадяни України, маємо завжди пам’ятати, що кожен наш крок, кожен вчинок повинен посилювати позиції країни» - йдеться у тексті статті. Також губернатор попереджає блокувальників, що красиві гасла не є індульгенцією для нехтування інтересами країни заради політичних амбіцій, та попереджає що обласна влада захищатиме інтереси людей в регіоні та в Україні в цілому:

«Якщо ж хтось, під прикриттям красивих гасел, розраховує розхитати ситуацію в області, зробити тисячі людей заручниками політичних амбіцій, поставити здоров’я і життя громадян під загрозу – у них немає жодного шансу. Ми будемо захищати інтереси людей, інтереси держави, і не допустимо жодних проявів дестабілізації, чим би вона не прикривалася».

Print Friendly, PDF & Email