Європейські партнери повністю мобілізовані, аби якнайшвидше збільшити військову підтримку України, запевнив президент Франції.

Президент Франції Емманюель Макрон під час телефонної розмови із президентом України Володимиром Зеленським заявив про готовність збільшити військову підтримку України. Про це французький лідер написав у Twitter у вівторок, 1 листопада.

"Я підтвердив це сьогодні вранці президенту Зеленському: ми повністю мобілізовані, щоб якнайшвидше збільшити нашу військову підтримку України, зокрема протиповітряну оборону", – написав Макрон.

Крім того, він заявив про необхідність допомогти інфраструктурі електропостачання та водопостачання України після обстрілу Росії.

"Інфраструктура електропостачання та водопостачання України серйозно постраждала від російських атак. Ми повинні діяти до настання зими. Ми швидко мобілізуємо світову спільноту і приватний сектор", – пообіцяв Макрон.

Раніше у жовтні Емманюель Макрон оголосив про нову військову підтримку України. Вона надійде у "найближчі тижні". При цьому президент не уточнив, яким є її обсяг.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email