22 листопада 2022 року було проведено круглий стіл на тему «Функціонування ринку деревини та деревообробної галузі  у 2022 році: результати, виклики у воєнний період та перспективи розвитку».

Модерував захід директор Асоціації «Біржові та електронні майданчики» Олег Падалка.

«Ринок деревини та деревообробна галузь сьогодні для нашої країни надзвичайно важливі. Ці галузі формують бюджети різних рівнів, забезпечують надходження валюти в країну. Окрім цього, саме представники цих сфер найактивніше долучаються до допомоги нашим збройним силам. Сьогодні зібралися представники всіх сторін ринку деревини з метою обговорити позитивні зміни, що відбулись в галузі, а також й проблемні питання, які потребують вирішення», - зазначив Олега Падалка на початку заходу.

Участь у заході взяли перший заступник голови  ДАЛРУ Ю. Сотник, член НКЦПФР А. Ільін, в.о. директора новоствореного ДП «Ліси України» І. Ліцур, директор ДП «Ліац» М. Рівтін, представники ліцензованих товарних бірж та керівники асоціацій деревообробників Львівської, Ів. Франківської, Закарпатської, Сумської, Хмельницької, Харківської, Рівненської областей,  а також ГО «Асоціація «Меблідеревпром» та ГС «Асоціація деревообробних підприємств України».

Юрій Сотник розповів про ситуацію щодо обсягів заготівлі та реалізації деревини за відповідні періоди 2021 та 2022 років. За його словами, зараз галузь знаходиться в процесі реформування. Агентство сьогодні вживає всіх заходів щодо старту повноцінної роботи ДП «Ліси України» та належного забезпечення сировиною не лише деревообробників, а й організацій соціальної сфери та населення. Разом з тим, він відзначив ефективність реалізації деревини за допомогою ліцензованих товарних бірж, саме на торгах яких й визначають кінцеву вартість ресурсу самі деревообробники.

Print Friendly, PDF & Email