Британська розвідка повідомляє, що все більше сімей мобілізованих росіян готові виходити на протести проти умов, у яких служать їхні родичі.

Розвідники зазначають, що мобілізовані росіяни на фронті в Україні стикаються з проблемами. Зокрема, через погане забезпечення, підготовку та нерівні права. Крім того, деякі мобілізовані росіяни мають серйозні хронічні захворювання.

Також у матеріалі йдеться про те, що:

  • Оголошена президентом Путіним часткова мобілізація триває вже два місяці, а організація процесу і досвід резервістів, як і раніше, викликають багато запитань.
  • Часто виникають ситуації, коли призиваються люди, які мають право не служити. У призовників немає ні потрібної підготовки, ні мотивації до виконання бойових завдань, а спорядження вони забезпечують собі самі.
  • Більшість, хоча й не всі, мобілізовані резервісти служили раніше. Численні приклади свідчать про те, що стан їхнього здоров'я, судячи з усього, не перевіряється належним чином, і багато хто змушений служити із серйозними хронічними захворюваннями.
  • Особливо важкі втрати серед мобілізованих зафіксовано в районі міста Сватове Луганської області, де новоприбулі були кинуті на риття складної системи траншей під артилерійським вогнем і масово гинули.
  • У Донецькій області резервісти загинули у великій кількості під час лобових атак на потужні українські оборонні позиції біля міста Бахмут. Величезні втрати російської армії на цьому напрямку зумовлені тим, що мобілізованих кидають у бій, у якому вони практично не мають шансів вижити проти добре підготовлених і забезпечених вогневою підтримкою українських військових.

Кремль, як припускають британці, має непокоїти, що дедалі більше родин резервістів готові ризикнути арештом, протестуючи проти умов, у яких служать їхні родичі. Це ставить під загрозу другу хвилю мобілізації, яку планують запустити після Нового року.

 

Print Friendly, PDF & Email