27 січня в Києві силами Нацполіції та спецпідрозділом КОРД було затримано директора державного підприємства «Чорнобильський спецкомбінат» та його заступника. Затримані звинувачуються в отриманні хабара. Мова йдеться про відкати за незаконно виграний тендер на поставку палива.

Про це на у соціальних мережах повідомили головний військовий прокурор Анатолій Матіос та голова МВС України Арсен Аваков. Імена та прізвища затриманих не розголошуються, але згідно інформації що розташована на офіційному сайті підприємства, мова йдеться про  Михайла Грабчука та Сергій Баклагова.

При цьому інформація стосовно розміру хабара, що була оприлюднена на сторінках пана Матіоса та пана Авакова має певні розбіжності. Так, згідно з інформацією  прокурора, йдеться про суму близько 700 тис. гривень. Між тим, за інформацією голови МВС вона складає лише 420 тис. гривень.

Нагадаємо, ДСП «Чорнобильський спецкомбінат» належить до сфери управління МНС та підпорядковане державному департаменту – Адміністрації зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення. Воно є правонаступником ДСП «РУЗОД», ДП «Чорнобильсервіс», ДП «СБК», ДСНВП «Екоцентр», ДСКП «Чорнобильська Пуща», ДСВКВП «ЧВЕ», а також ДСП «Комплекс» та здійснює послуги у сфері перевезення радіоактивних матеріалів та відходів, дезактивації, та охорони об’єктів що розташовані у «зоні відчуження».

 

Print Friendly, PDF & Email