Адвокат президента-втікача Віктора Януковича Віталій Сердюк прокоментував свою відмову прийняти уточненого повідомлення про підозру щодо свого клієнта. Сердюк наполягає на тому, що документ має бути вручений самому Віктору Януковичу у Росії.

«РФ повідомила ГПУ про те, що її запит про надання правової допомоги перебуває в стадії виконання. Захист усіма можливими способами намагається прискорити виконання даного запиту. З боку Віктора Януковича очікується вчинення дій по врученню даної підозри. Як тільки вони будуть здійснені, ми підпишемо повідомлення про підозру».

Нагадаємо, що Головна військова прокуратура не змогла вручити оновлену підозру в держзраді адвокатові Віктора Януковича через відмову останнього. Між тим прокурор Генеральної прокуратури України Максим Крим запевнив, що відмова адвокатів Януковича від уточненого обвинувачення ніяк не вплине на досудове розслідування про держзраду екс-президента. Наразі Генеральна прокуратура продовжила досудове розслідування справи проти Віктора Януковича до 28 березня.

Print Friendly, PDF & Email