Московський актор, шоумен, українського походження Микита Джигурда отримав громадянство самопроголошеної ДНР. «Я російський артист і поет українського походження і пишаюся цим. Донбас завжди був душею України, але цю душу стали розпинати. І сьогодні я виступаю за те, щоб на цій території, нарешті, настав мир» — заявив актор.

Нагадаємо, що Микита Джигурда за походженням киянин. Вчився у київському Інституті фізичної культури та спорту, але по закінченню першого курсу перебрався в Москву де навчався акторській майстерності у Театральному училищі імені Щукіна.

Працював у московському «Театрі біля Нікітських воріт», знімався у кіно як в Росії, так і в Україні. Зокрема, зіграв роль Карла XII в фільмі Юрія Іллєнка «Молитва за Гетьмана Мазепу».

У 2013 році він підтримав Майдан і навіть виступав зі сцени. Між тим, разом із початком війни на сході України він кардинально змінив погляд стосовно подій в Україні. 9 травня він приїхав у Донецьк підтримати сепаратистів, але через участь у Майдані його майже не побили на площі Леніна.

Print Friendly, PDF & Email