Міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся з міністром оборони Канади Харджітом Саджані. Зустріч відбулася в ході візиту Клімкіна до Канади, який відбувся 17-18 листопада. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на повідомлення глави Міноборони Канади в Twitter.

«Радий був виказати главі МЗС України Павлу Климкіну тверду прихильність Канади Україні», – написав Саджан. Він також зазначив, що його країна пишається участю в операціях з підтримання безпеки в Україні.

«Ми пишаємося підтримкою стабільної і безпечної України за допомогою представників Збройних сил Канади, що беруть участь в операції UNIFIER і працюють поруч з силами безпеки України», – зазначив канадський міністр.

Клімкін відвідав Канаду для участі у Галіфакському міжнародному форумі з безпеки. Під час свого візиту він також зустрівся з заступником міністра закордонних справ Канади Іаном Шугарта, членами канадського парламенту, заступником генерального секретаря НАТО Роуз Гетемюллер, а також з сенаторами та конгресменами США.

До цього, 14-16 листопада, глава МЗС України відвідав з робочим візитом США, де пройшло інавгураційне засідання оновленого формату Комісії стратегічного партнерства Україна – США. 

Print Friendly, PDF & Email