Прем’єр-міністр України Павло Клімкін відреагував на зміну назви «уповноваженого по Закарпаттю», передає УНН. Клімкін зазначив, що після цього кроку Угорщини країни зможуть дійсно почати співпрацювати. 

«Угорщина змінила назву свого уповноваженого. Тепер, сподіваюся, зможемо реально співпрацювати, і наші уряди будуть разом синхронізовано допомагати громадам. До речі, Петеру Сийярто сьогодні виповнюється 40. Добре, коли святкові дні приносять приємні новини для всіх», – заявив політик у своєму Твіттер.

Нагадаємо, українська влада обурилася створенням посади «уповноваженого міністра з питань розвитку Закарпаття і програми розвитку дошкільних навчальних закладів Карпатського басейну» у серпні цього року. Така назва була сприйнята як втручання у внутрішні справи країни. МЗС вимагало змінити назву. В результаті посаду перейменували на «уповноваженого міністра, відповідального за розвиток співпраці Саболч-Сатмар-Березької області та Закарпатській області, а також координацію програми дитячих навчальних закладів Карпатського басейну».

Print Friendly, PDF & Email