Кабінет міністрів України продовжить контракт з головою НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим на нових умовах. Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, передає РБК-Україна.

За словами Гройсмана, на сьогоднішньому засіданні ухвалять рішення про продовження контракту з головою НАК Андрієм Коболєвим і правлінням компанії. При цьому зарплату Коболєва скоротять удвічі.

«Ми приймемо рішення продовжити контракт з правлінням на нових умовах на рік. З щомісячним звітом про досягнення цілей. Якщо цілі не будуть досягнуті, це буде підставою для розірвання контракту», — підкреслив він.

Гройсман зазначив, що правлінню НАК поставлені завдання щодо забезпечення анбандлінга газотранспортної системи (ГТС) і сертифікації її за європейським законодавством, продовження транзиту газу після 1 січня 2020 року і зростання видобутку газу до 18 млрд кубометрів на рік і більше.

Нагадаємо, що Коболєв запропонував Кабміну розглянути можливість повної лібералізації постачання природного газу для усіх категорій споживачів з 1 квітня 2019 року, що дозволить не піднімати ціну на газ. 

Print Friendly, PDF & Email