Передумова миру, це припинення вогню – до такого очевидного, у стилі Віталія Кличка висновку прийшов. голова спеціальної моніторингової місії СММ ОБСЄ в Україні Ертурул Апакан під час зустрічі з міністром оборони Степаном Полтораком. Пан Апкан також повідомив, про зміну концепції роботи спостерігачів місії ОБСЄ в Україні: «Ми плануємо розширити географію роботи наших спостерігачів, збільшити присутність співробітників місії в конфліктних зонах і працюємо над диверсифікацією діяльності»

«Головна мета роботи нашої місії — це встановлення миру в Донбасі. Налагоджена комунікація з українськими військовими має велике значення для роботи спостерігачів в Донбасі», — додав новий голова.

Нагадаємо, діяльність місії СММ ОБСЄ викликає нарікання обох сторін збройного конфлікту. ЗСУ та сепаратистські збройні формування звинувачують ОБСЄ в необ’єктивності. 18 січня 2017 року міністр закордонних справ Австрії, новий глава ОБСЄ Себастіан Курц заявив про необхідність розширити графік діяльності спостерігачів ОБСЄ на Донбасі.

Print Friendly, PDF & Email