Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у телефонній розмові з президентом України Володимиром Зеленським пообіцяв посилювати підтримку України. Про це він написав у Twitter.

У розмові Єнс Столтенберг відзначив контрнаступальний прогрес ЗСУ.

"Поспілкувався з президентом України Володимиром Зеленським і відзначив хоробрий український народ та сили за разючий прогрес у відновленні своєї території від російських агресорів", - йдеться у повідомленні.

За його словами, підтримка країн НАТО для України надаватиметься "стільки, скільки буде потрібно".

"Росія повинна зупинити війну, яку вона почала. НАТО продовжуватиме і посилюватиме підтримку України стільки, скільки потрібно", - написав генсек.

Нагадаємо, Володимир Зеленський оголосив про підписання Україною заявки на прискорений вступ до НАТО та закликав західних партнерів втілити підготовлені Україною пропозиції гарантій безпеки, викладені у Київському договорі безпеки.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email