Асоціації фермерів та приватних землевласників планують проведення масштабних акцій протесту проти зняття мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення. Про це на прес-конференції в Києві заявив глава асоціації Іван Томич.

Голова фермерської асоціації вважає політику української влади просто відібрати в українців землю. При цьому про ринок землі мови вже не йдеться.

«Якщо не буде реакції парламенту, уряду і президента, то в березні ми проведемо акції у всіх регіонах. У нас 423 районні організації. Фермери — практично в кожному селі. Проведемо в кожному райцентрі, на кожній міжрайонній та міжобласній дорозі. Думаю, це буде трохи інша ситуація в порівнянні з тими акціями, які проводилися. Ми цього дуже не хочемо, але треба усвідомити ту загрозу і небезпеку з непоправними наслідками, яка дуже близька до нас », — каже Томич.

Нагадаємо, що 15 лютого на Київщині вже відбулась масштабна протестна акція фермерів, що також була спрямована проти зняття мораторію. Ними була перекрита траса, що з’єднує Київ з елітним приміським селищем Конча Заспа, де проживає більшість керівників України. Більш того, під час акції було заблоковано кортеж президента України Петра Порошенка, який був вимушений вийти з машини та спілкуватись з протестуючими. Між тим, більшість українських ЗМІ намагалися приховати цей інцидент, так само, як і приховуються будь яки протести, окрім акцій праворадикалів.

Print Friendly, PDF & Email