кредит онлайн на карту без отказа срочно

ЛИЧНОСТИ Вадим Карнаух

karnauh

Вадим Карнаух – 21.05.1979 р. народився у місті Ромни Сумської області, Україна

У 1998 – Роменський політехнічний технікум, спеціальність «Експлуатація та ремонт обладнання підприємств будівельних матеріалів».

У 2004 році закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальністю «Менеджмент організацій», здобув кваліфікацію економіста-менеджера.

Директор Державного підприємства «Донецький експертно-технічний центр Держпраці.

Голова Ради Асоціації незалежних експертів України «Укрексперт»
— Пройшов навчання за програмою УкрАО: «Вимоги до керування органів з оцінки відповідності. Керування системами якості органів з оцінки відповідності». Науково методичний семінар «Організація діяльності інспекційних органів відповідно вимог ISO/IEC 17020, ISO/IEC 17067, ЕА-2/17M».

— Пройшов навчання за напрямком «Проведення експертного обстеження (аудиту) систем управління охороною праці, здійснення експертної оцінки стану охорони праці та безпеки промислового виробництва» в Державному підприємстві «Головний навчально-методичний центр Держпраці» та отримав посвідчення експерта технічного з промислової безпеки.

Віце-президент Громадської організації «Федерація мотоциклетного спорту Донецької області», кандидат у майстри спорту України, неодноразовий Чемпіон змагань з мотокросу.

Мій багаторічний досвіт роботи на керівних посадах, вміння мислити стратегічно, дозволяє в умовах многозадачності досягати відповідного рівня ефективності .


БлогиОбществоЭкономика

В 22-ом выпуске серии Skype-интервью Андрея Бузарова, свою экспертную оценку в сфере энергетики дал Вадим Карнаух. Он рассказал о сложностях в энергетической сфере, в частности …

Читать 0 Комментариев
Новости УкраиныОбществоПолитикаЭкономика

Какие нужно ввести налоговые льготы? Как правильно распределить бюджет? И долго ли будет длиться кризис в Украине? Директор Государственного предприятия «Донецкий экспертно-технический центр Гоструда», Глава …

Читать 0 Комментариев
БлогиЭкономика

К сожалению, становится очевидным, что в ближайшие месяцы, вряд ли, пандемия коронавируса закончится. На самом деле мы все видим серьезность ситуации и сейчас важно для …

Читать 0 Комментариев