Брюссель готується підтримати компромісну пропозицію щодо Північної Ірландії, аби вирішити останнє спірне питання в переговорах по Брексіту, пише The Times.

Високопоставлені представники ЄС зазначили, що вони готові запропонувати Терезі Май «незалежний механізм», за допомогою якого Британія зможе вийти з тимчасової митної угоди з союзом.

Цю новину було оголошено перед запланованим на 6 листопада засіданням кабінету міністрів Великобританії, на якому Мей намагатиметься заспокоїти міністрів стосовно залежності від ЄС та заручитися їх підтримкою для проведення позачергового саміту ЄС для ухвалення фінальної угоди. Якщо британці хочуть, щоб парламент встиг прийняти угоду до призначеного строку Брексіту, то вона має бути завершена до кінця цього місяця. 

Раніше повідомлялося, що Брюссель планує направити в Лондон дипломатичну місію в складі 29 осіб, яка представлятиме Євросоюз після завершення процедури Брексіту. Дипмісія буде називатися делегацією, а не посольством. 5 її представників будуть знаходитися в Північній Ірландії.

Print Friendly, PDF & Email