8 вересня 2020 року в КВЦ “Парковий” пройшов всеукраїнський з’їзд партії “Національна платформа”. На ньому політична сила заявила про свої амбітні плани: взяти участь у місцевих виборах та представила делегатів на місцях. “Національна платформа” — партія всеукраїнського масштабу, що об’єднує усі регіони України — від Львову та Волині до Херсону та Одеси. Своєрідною новелою стала відкритість з’їзду.

Надзвичайно важливим елементом порядку денного з’їзду стало обговорення комплексної програми партії, щодо якої, крім членів партії, висловили свої думки провідні експерти. Зокрема, Альона Шапоркова,  директорка Громадської організації «Біла Стрічка України» зазначила: “Україна, на жаль, ще далека від образу країни, де відстоюються права людини, в тому числі і гендерні. Ми абсолютно переконані, що в сучасному світі цьому не місце. Відповідно, я рада, що програма партії «Національна платформа» передбачає запровадження законодавчих змін, які дозволять покращити ситуацію щодо прав людини”.

Варто зазначити, що програма партії “Національна платформа” надзвичайно багатоаспектна, над її розробкою працювали понад 14 внутрішніх комітетів партії. З метою виокремлення дорожніх карт розвитку країни було проведено більше 30 зустрічей секторальних та регіональних робочих груп.

“Я брав участь у розробці правового блоку програми партії, а саме у сфері боротьби з корупцією. Я певен, якщо втілити в життя ці ідеї та плани, наша країна матиме набагато кращі позиції у світових рейтингах, а головне — кожен громадянин відчуватиме себе більш захищеним та відчуватиме, що в країні діє верховенство права”, — наголосив  Ігор Бондарчук представник громадської організації  «Стоп Корупції»

“Національна платформа” — перша всеукраїнська партія нового типу, що об’єднує ключових фахівців усіх галузей на основі центрицьких цінностей. Партія утворилася методом збору понад 14 000 підписів, без попереднього ребрендингу. Лідер та ініціатор партії — Катерина Одарченко.

Про що говорили на з’їзді політичної партії “Національна платформа”

У вівторок, 8 вересня відбувся всеукраїнський з’їзд партії “Національна платформа”, політичної сили нового типу, що об’єднує провідних фахівців усіх галузей на основі центрицьких цінностей та ідей християнської демократії. На з’їзді політична партія заявила, що вперше спробує свої сили на виборах місцевого рівня. Крім цього, було обговорено програму партії та представлено регіональну команду чи не з усіх куточків України.

Сергій Білобровенко, юрист, підприємець, представн Житоримської команди “Національної платформи”, наголосив: “Разом з партією «Національна платформа» ми проводили декілька робочих груп, де проаналізували різні проблеми Житомира. Серед них: зростання злочинності, несприятливий інвестиційний клімат, незавершені інфраструктурні об’єкти, відсутність стратегічної політики утилізації сміття. Про всі ці проблеми відомо як місцевій владі, так і верхівці, але ніхто не звертає на них уваги. Я вірю, що спільно з «Національною платформою» та завдяки нашій програмі, ми подолаємо ці проблеми та створимо оптимальне середовище для розвитку міста Житомир та інших міст України”.

Олександр Бураков, підприємець, колишній Голова наглядової ради ПрАТ «Укратомвидав», колишній Директор МНВО «Мілтекс» та АТ «Афіс» говорив про важливість розбудови нових міст, зокрема міста Славутич,  яке стало притулком для людей після аварії на ЧАЕС. Він заявив про повну підтримку програми “Національної платформи” та лідера партії Катерини Одарченко.

Жваве обговорення щодо подальших кроків діяльності партії та пріоритетів її розвитку підсумував Юрій Сенюк, Голова правління Асоціації ділового співробітництва «Київ-Пекін»: “Працюючи багато років в Академії наук, я чітко розумію необхідність чіткої методології, а також наскільки ми далекі від світових підходів до стратегування і імплементації зрозумілих стратегій. Я брав участь у більшості засідань партії, а також залучав колег-науковців до суттєвої розмови про стратегію розвитку нашої столиці”. Юрій Сенюк наголосив на важливості подальшої роботи на місцях та в комітетах партії.

Нагадаємо, “Національна платформа” — перша партія нового типу, що побудована без ребренду старих політичних сил. Партія об’єднує провідних фахівців, лідерів думок на регіональному та галузевому рівнях. Лідер партії — відомий політичний експерт, Катерина Одарченко.

Print Friendly, PDF & Email