Сепаратистська ДНР оголосила економічну блокаду Україні. Про це повідомив лідер сепаратистів Донецька Олександр Захарченко. Про це він повідомив під час своєї прес-конференції, що відбулась у непідконтрольному Україні Донецьку. «Ми рубимо всі зв’язки з Україною, з якою воюємо. Так, ми продавали вугілля, щоб отримувати гроші та платити зарплати тут. Але ми навчились жити у блокаді. Отже, ми оголошуємо блокаду Україні.

Нагадаємо, що нещодавно СБУ оприлюднило перехоплені телефонні переговори між Олександром Захарченком та одним з його російських кураторів. Тоді голова сепаратистів скаржився, на спроби росіян проштовхнути у зовнішні адміністрації націоналізованих сепаратистами підприємств людей, що на думку Захарченка пов’язані з Сергієм Курченко, який за неперевіреною інформацією виступає у ролі кишені сім’ї президента-утікача Віктора Януковича. Згідно інформації з анонімних джерел у ДНР, стурбованість Захарченка пов’язана саме із підготовкою до оголошення блокади. Позбутись людей Курченко було потрібно саме для того, щоби не допустити перепродаж антрациту до України через російських посередників.

Також, під час прес-конференції лідер сепаратистів похизувався, що сепаратисти транслюватимуть свої телеканали на території підконтрольні Україні за межами Донецької та Луганської областей. «Наразі, наші потужності дозволяють стабільний сигнал на частині територій Дніпропетровської, Херсонської, Запорізької  та Харківської областей» — заявив Олександр Захарченко.

Print Friendly, PDF & Email