У США заявили, що дали зрозуміти російській владі, що у разі застосування в Україні ядерної зброї наслідки "будуть жахливими".
США мають чіткий план дій у разі застосування Росією ядерної зброї. Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен, повідомляє CBS News.

"Ми дуже чітко домовилися з російською владою як публічно, так і приватно, щоб припинити розмови про ядерну зброю. Дуже важливо, щоб Москва почула від нас і знала від нас, що наслідки будуть жахливими. І ми дуже чітко дали це зрозуміти", - сказав він.

Блінкен відмовився поділитися подробицями щодо того, як у Вашингтоні відреагують на використання ядерної зброї. Однак він сказав, що адміністрація має план.

"Президент Джо Байден був сповнений рішучості, оскільки ми робимо все можливе, щоб допомогти українцям захистити себе, щоб згуртувати інші країни для тиску на Росію, ми також сповнені рішучості, щоб ця війна не розширювалася", - повідомив держсекретар.

Блінкен заявив, що "голосування" для примусового входження територій України до складу РФ є фіктивними і ніколи не будуть визнані.

Також, на його думку, війна Путіна в Україні провалилася.

"З самого початку він дуже чітко сказав, що його метою було стерти ідентичність України як незалежної країни, що вже зазнало невдачі. Українці воюють за свою землю. Вони воюють за свою країну. Росіяни - ні. І ці російські солдати, яких кидають у цей конфлікт, часто не знають, куди вони йдуть і що роблять. Це не те, за що вони хочуть боротися", - резюмував чиновник, додавши, що українці при цьому борються за своє майбутнє, землю та життя.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email