Нинішня війна з Росією не остання, упевнений головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Про можливість майбутніх війн він розповів в інтерв'ю Time.

"Знаючи те, що я знаю про росіян не з чуток, наша перемога не буде остаточною", – сказав Залужний.

Він вважає, що поразка РФ у цій війні стане можливістю підготовки до наступного нападу РФ.

"Наша перемога дозволить перевести дух і підготуватися до наступної війни", – сказав головком ЗСУ.

Також Залужний розповів, що на початку російського вторгнення у ЗСУ "було дві стратегічні цілі": зберегти Київ і ворогу "пустити кров".

"На всіх інших напрямках нам потрібно було пролити їхню кров, навіть якщо у деяких місцях при цьому довелося б втратити територію", – сказав він.

"Мета полягала в тому, щоб дозволити росіянам просунутися вперед, а потім знищити їхні колони на фронті і лінії постачання у тилу", – зазначає видання.

"До шостого дня вторгнення він дійшов висновку, що це працює. Росіяни не змогли захопити аеропорти навколо Києва і просунулися досить глибоко, щоб почали розтягуватися лінії постачання, що залишало їх незахищеними", - йдеться у статті.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Друзі! Важлива Ваша підтримка!

Ми, журналісти та аналітики EconomistUA, у цей вирішальний для України час продовжуємо писати правду про війну та протидіяти пропагандистським інформаційним атакам ворога.

Засновник та шеф-редактор нашого порталу з першого дня війни перебуває в рядах Збройних Сил України. Підтримайте нашу редакцію у боротьбі на інформаційному фронті! Разом до перемоги!

Слава Україні!

  • Приватбанк: 4731 1856 3079 7527 (Лисак Уляна)
  • PayPal: darina27@gmail.com
  • IBAN: UA933052990262016400935053834 (Lysak Uliana)
  • Webmoney: Z017725753655

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Print Friendly, PDF & Email