Народний депутат Юрій Бублик написав заяву про вихід з фракції Блок Петра Порошенка, пояснюючи своє рішення небажанням влади боротися з корупцією. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook.

«На жаль, чинна влада не ставить за мету ліквідувати корупційні схеми, вона хоче їх очолювати. А в умовах війни, яку замаскували під АТО, це не що інше, як цинічне мародерство»
Нардеп також повідомив, що голова парламенту Андрій Парубій нібито відмовився оголосити у Верховній Раді про його відхід з фракції БПП.

«Надалі не бачу сенсу перебувати в такій провладної коаліції й своєю присутністю легалізувати вищевказаний дерибан. Тому 18.01.17 на ім’я голови Верховної Ради подав повідомлення про вихід з коаліції, яке він, всупереч регламенту ВРУ, принципово відмовляється оголошувати. Але це вже інша історія»

Нагадаємо, що у 2005 році, народний депутат Александр Волков, виходячи з фракції СДПУ (о) увів в український сленг новий термін, щодо депутатів-втікачів з фракції. На запитання журналістів до якої фракції пан Волков планує приєднатися він коротко відповів: «до фракції херів-бубликів».
Отже, рішення Юрія Бублика про вихід з фракції БПП ставить під сумнів подальше існування правлячої коаліції. Згідно регламенту, спікер Андрій Парубій зобов’язаний оголосити про заяву депутата на найближчому засіданні Верховної ради яке має відбутись 7 лютого. Якщо до цього дня командам Петра Порошенка та Арсенія Яценюка не вдасться переманити до лав фракцій БПП або «Народний фронт» хоча б одного депутата, коаліція розпадеться, що має призвести до розпуску парламенту, оскільки парламентську більшість складатимуть лише 225 депутатів проти необхідного мінімуму у 226 народних обранців.

Print Friendly, PDF & Email