Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч з главою місії Міжнародного комітету Червоного хреста (МКЧХ0 в Україні Аланом Ешліманном, повідомляють на Урядовому порталі.

За даними порталу, у ході зустрічі сторони обговорили питання, пов’язані із забезпеченням доступу до українських військовополонених моряків, захоплених 25 листопада в результаті російської агресії проти кораблів ВМС України в районі Керченської протоки.  Крім того Алан Ешліманн наголосив, що МКЧХ вживає усіх можливих заходів для отримання  доступу й надання допомоги українським військовим морякам.

«Павло Розенко та Алан Ешліманн також обговорили питання співпраці України та МКЧХ у контексті вирішення долі усіх громадян України, що перебувають у місцях позбавлення волі на території РФ та ОРДЛО, посилення взаємодії щодо пошуку осіб, зниклих безвісти тощо», – говориться у повідомлені.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що українські моряки, яких взяли в полон російські прикордонники в районі Керченської протоки, залишаться в російському СІЗО як мінімум до завершення судових процедур. 

Print Friendly, PDF & Email