Вже п‘ятий рік поспіль Міністерство молоді та спорту України разом зі Спілкою української молоді (СУМ) проводить благодійну акцію «Теплом зігріємо серця», направлену на збір коштів для подарунків для дітей українських військових та вимушено переселених осіб. 

Акція покликана засвідчити єдність українського народу в боротьбі проти агресора. Цього року учасниками стали представники української діаспори з 12 країн світу, в тому числі: Канади, Сполучених Штатів, європейських країн, Австралії та Латинської Америки. 

Також до  акції останніми роками долучаються і люди з України. За словами голови Крайової Управи Спілки Української Молоді в Україні Андрія Фендика, за попередній рік до акції СУМ долучилися  близько 90 жертводавців саме з України.

Крім того Фендик розповів, що всі подарунки  є адресними, тобто підбираються для конкретної дитини. Є два варіанти їх формування  — готовий пакунок і грошова допомога, яка надходить до СУМ, де вже підбирають подарунок під потреби дитини. Останні півроку у спілці формували списки дітей з інформацією про вподобання чи захоплення дитини, розмір одягу та потреби сім’ї. 

Загалом за п’ять останніх років сума, витрачена на  подарунки для український дітей, склала понад 200 тисяч доларів, в акціях взяли участь  понад 7 тисяч закордонних українців.

Print Friendly, PDF & Email