Білий дім відновив акредитацію журналіста CNN Джима Акости, попередивши, що він може знову втратити її, якщо буде порушувати правила проведення прес-конференцій, передає Голос Америки.

Білий дім відкликав прес-карту Акости після його перепалки з президентом Дональдом Трампом в ході прес-конференції два тижні тому, яка транслювалася на загальнонаціональних каналах.

Журналіст ставив президенту незручні запитання про російське втручання у вибори, на які Трамп не хотів відповідати. Акоста відмовився передати мікрофон, доки Трамп не відповість на запитання. Тоді президент звинуватив CNN в його обличчі у створенні фейкових новин. 

Прес-секретар Білого дому Сара Хакабі Сандерс звинуватила Акоста в тому, що він відштовхував руку стажиста, яка намагалася взяти мікрофон. Акоста відкинув ці звинувачення.

Після позбавлення Джима Акости акредитації телеканал CNN подав позов на Білий дім з вимогою відновити статус Акости як журналіста пулу Білого дому.

Після виконання цих вимог CNN заявив, що Білий дім «відступив», і що телекомпанія відкличе позов проти адміністрації Трампа.

Print Friendly, PDF & Email